Slider

Loading
http://www.notariusz-24.com.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider1gk-is-87.jpglink

Kontakt

W spawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić na numer tel. 608402100 (czynny także poza dniami oraz godzinami funkcjonowania kancelarii).
«
»
  1. 0

Kancelaria Notarialna - Notariusz Karolina Błaszczyk-Stąpór

Notariusz Jelenia Góra Kancelaria znajduje się na parterze budynku przy ulicy Sudeckiej numer 21 w Jeleniej Górze. Dostęp komunikacyjny do kancelarii zapewniony jest zarówno poprzez liczne okoliczne parkingi przy ulicy Sudeckiej i Bankowej, jak i bliskość przystanków autobusowych: Wojska Polskiego, Urząd Miasta, Teatr.

W bezpośrednim sąsiedztwie kancelarii znajdują się takie instytucje jak: Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VI Wydział Ksiąg Wieczystych oraz Urząd Miasta Jeleniej Góry.

Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10.00-13.00, przy czym na życzenie Klienta istnieje także możliwość umówienia czynności w innych godzinach oraz dniach.

W spawach niecierpiących zwłoki należy dzwonić na numer tel. 608402100 (czynny także poza dniami i godzinami funkcjonowania kancelarii).

W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - sieć Wi-Fi.

Kancelaria zatrudnia pracowników legitymujących się szeroką wiedzą prawniczą zarówno z zakresu prawa cywilnego, jak i administracyjnego.

Notariusz Karolina Błaszczyk – Stąpór zapewnia wszystkim klientom jej bezpieczeństwo obrotu, a dokonując czynności notarialnych kieruje się aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami Kodeksu etyki zawodowej Notariusza.

Porady udzielane w ramach czynności notarialnych, udzielane są bezpłatnie.

 

Kontakt:

ul. Sudecka 21

58-500 Jelenia Góra

Tel. 75 619 99 60

Fax. 75 619 99 61

Kom. 608 402 100

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.notariusz-24.com.pl

Kancelaria notarialna - zdjęcie 1 Kancelaria notarialna - zdjęcie 2 Kancelaria notarialna - zdjęcie 3